नाक बाटै थाहा हुन्छ पुरुषको लि’\गको साइज !

समाचार

काठमाडौं । पुरुषको लिं\ग|को आकार तथा प्रकारका बारेमा निकै चर्चा हुन्छन् । लिं\ग |सामान्यतः सबै पुरुषको एकै प्रकारको हुँदैन । भिन्न भिन्न पुरुषको आफ्नै प्रकृतिको लिं\ग |हुन्छ ।

जस्तैः बाङ्गो, टेडो, पातलो, मोटो तथा अनेक प्रकृतिको ।खासमा लिं\ग|को साइजले यौ\नसन्तुष्टिमा धेरै प्रभाव नपार्ने अनुसन्धानकर्ता तथा स्वास्थ्यकर्मीहरु बताउँछन् । यद्दपी कतिपय सेलिब्रेटीहरुले त खुलेरै चरम यौ\नसन्तुष्टिका लागि आफूलाई चाहिने लिं*गको बारेमा भनेका छन् ।

कुनै देखिने अंगको आकार हेरेर पुरुषको लिं\ग\को आकार पत्ता लगाउन सकिन्छ । विश्व स्वास्थ्य संगठनले नै भनेको एउटा तथ्य के भने पुरुषको अनुहारको आकार हेरेर पनि उनको लिं\ग\को साइजबारे जानकारी पाउन सकिन्छ ।

जस्तैः अफ्रिकीहरुको अनुहार लाम्चो र मोटो आकारको हुन्छ । त्यसै अनुरुप त्यहाँका पुरुषको लिं\ग\पनि मोटो र लामो हुने भनाई छ ।

यदि कुनै पुरुषको नाक लामो वा लाम्चो आकारको छ भने सम्झिनुहोस् उसको लिं\ग\समान्य भन्दा केहि लामो छ । कसैको बढि थेप्चो नाक भएपनि मोटो हुन सक्छ । त्यस्ता पुरुषको लिं\ग\को साइज पनि मोटो हुने अध्ययनको निष्कर्ष त्यसो भए के कुनै पुरुषको नाकले बताउन सक्छ की उसको लिं\ग\को आकार कति छ भनेर ?

यदि तपाईंलाई कुनै पुरुषको लिं\ग\को आकार पत्ता लगाउनु प¥यो भने उसको अनुहारमा अथवा उसको नाकमा ध्यान दिनुहोस् न की उसको तल्लो भागमा !यदि तपाईं केटिमान्छे हुनुहुन्छ र लिं\ग\को बारेमा जिज्ञासा छ भने पक्कै यो एउटा उपाय हुनसक्छ ।

दक्षिण कोरियामा केहि महिना पहिले गरिएको सर्भे भन्छ पुरुषको नाकको आकारले उसको लिं\ग\को आकारबारे जानकारी दिन्छ ।

जस्तैः यदि कुनै पुरुषको नाक लामो वा लाम्चो आकारको छ भने सम्झिनुहोस् उसको लिं\ग\समान्य भन्दा केहि लामो छ । कसैको बढि थेप्चो नाक भएपनि मोटो हुन सक्छ ।

त्यस्ता पुरुषको लिं\ग\को साइज पनि मोटो हुने अध्ययनको निष्कर्ष छ । तर यो कुरा सबै पुरुषहरुमा लागू नहुन पनि सक्छ यद्दपी अधिकांश पुरुषको नाकको साइज अनुसार उसको लिं\ग\को साइज पनि पत्ता लगाउन सकिने सर्भेको निष्कर्ष रहेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *