जागिर खुल्यो Free Visa कसरी काम पाउने सम्पूर्ण जानकारी इच्छुक ले Hi लेखी पूरा पडेर शेर गर्नुहोस

रोजगार खबर

संयुक्त राज्य अमेरिका मा कसरी काम पाउने
के तपाई अमेरिकामा बस्ने सपना देख्नुहुन्छ? त्यहाँ सार्नका थुप्रै कारणहरू छन्: उच्च स्तरको जीवनस्तर, बढेको स्थिति, र उत्तम तलब मापन।यो पक्कै पनि सपनाको रूपमा लिन लायकको हो, तर जब सम्म तपाईं संयुक्त राज्य अमेरिकामा अध्ययन गर्ने योजना गर्नुहुन्न, तपाईले आफ्नो भिसा सुरक्षित गर्नका लागि रोजगार खोज्नु पर्छ।

त्यो सजिलो हुँदैन, तर हामीले तपाईंलाई सही मार्गमा पुग्नको लागि केहि उपयोगी सल्लाहहरू एकत्रित गरेका छौं।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

काठमाडौं । बागमती प्रदेश सरकारले बालबालिकाहरुलाई मासिक ३ हजार रुपैयाँ शैक्षिक तथा सामाजिक सुरक्षा भत्ता दिने भएको छ ।प्रदेश सरकारले आर्थिक वर्ष २०७८/०८९ को नीति तथा कार्यक्रममा कोरोनाका कारण आमाबावु नै गुमाएका बालबालिकाका लागि उक्त भत्ता प्रदान गर्ने निर्णय गरेको हो ।बिहीबार नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत गर्दै विष्णुप्रसाद प्रसाईले उक्त जानकारी गराउनुभएको हो ।

प्रदेश सरकारले कोभिड १९ को संकटबाट प्रभावित नागरिकको जीवनस्तरमा सुधार ल्याउनका हरित उत्पादन, हरित, उत्थानशील, समावेशी विकास जस्ता असल अभ्यासहरुको आन्तरिकीकरण गरी सामाजिक तथा पूर्वाधार विकासका कार्यक्रममा कार्यान्वयनलाई जोड दिएको छ । ***अन्य थप समाचार हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला***

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *