१६० बिद्यार्थी अपह’रण भए ७जनाको मृ’त्यु, आतङ्क’कारी हम’ला भयो छिटो छिटो हेर्नुहोस् भिडियो सहित

समाचार

१६० बिद्यार्थी अपह’रण भए ७जनाको मृ’त्यु, आत’ङ्ककारी हम’ला भयो छिटो छिटो हेर्नुहोस् भिडियो सहित

यो पनि पढ्नुहोस्।
परिक्षाको तयारी गरिरहेका सम्पूर्ण विद्यार्थीहरुलाई भर्खरै आयो अत्यन्तै जरुरी सूचना ।

शिक्षा क्षेत्रका विज्ञ र सरोकार भएकाहरुले कोभिड–१९ को महामारीबीच नयाँ शैक्षिक सत्रको सञ्चालन, परीक्षा सञ्चालन, नतिजा प्रकाशन र शैक्षिक नीति तर्जुमाका लागि सरकारले गृहकार्य गर्नुपर्ने सुझाव दिएका छन् । राष्ट्रिय युवा परिषद्, शिक्षा अधिकार अनुगमन समूह र बाल अधिकार राष्ट्रिय सञ्जाल (एनएसीजी) नेपालसँगको समन्वयमा आज भर्चुअलरुपमा आयोजित छलफल राष्ट्रिय परामर्श कार्यक्रममा जनताको सीप र क्षमताका आधारित वैकल्पिक ।** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तलकाे लिंकमा क्लिक गर्नुहोला **

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *