BREAKING NEWS: रौतहटमा राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीको पु’तला यसरि दह’न(भिडियो हेर्नुहोस )

समाचार

रौतहटमा राष्ट्रपति वि’द्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पुतला द’हन गरिएको छ। राष्ट्रपति भण्डारी र प्रधानमन्त्री ओलीले संसद विघटन गरेको विरो’धमा जसपा उपेन्द्र समूह र माओवादी का’र्यकर्ताहरूले पुतला दहन गरेका हुन् ।

जसपा प्रदेश कमिटी सदस्य बृज’किशोर यादवको नेतृत्वमा गरुडा बजारमा पुतला दहन गरिएको हो । त्यसैगरी माओवादीका नन्दलाल यादवको नेतृत्व’मा शुकदेव चोक र राजपुर भेडियाही चो’कमा पनि पुतला दहन गरिएको छ ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला*****

रौतहटमा राष्ट्रपति वि’द्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पुतला द’हन गरिएको छ। राष्ट्रपति भण्डारी र प्रधानमन्त्री ओलीले संसद विघटन गरेको विरो’धमा जसपा उपेन्द्र समूह र माओवादी का’र्यकर्ताहरूले पुतला दहन गरेका हुन् ।

जसपा प्रदेश कमिटी सदस्य बृज’किशोर यादवको नेतृत्वमा गरुडा बजारमा पुतला दहन गरिएको हो । त्यसैगरी माओवादीका नन्दलाल यादवको नेतृत्व’मा शुकदेव चोक र राजपुर भेडियाही चो’कमा पनि पुतला दहन गरिएको छ ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला*****

रौतहटमा राष्ट्रपति वि’द्यादेवी भण्डारी र प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको पुतला द’हन गरिएको छ। राष्ट्रपति भण्डारी र प्रधानमन्त्री ओलीले संसद विघटन गरेको विरो’धमा जसपा उपेन्द्र समूह र माओवादी का’र्यकर्ताहरूले पुतला दहन गरेका हुन् ।

जसपा प्रदेश कमिटी सदस्य बृज’किशोर यादवको नेतृत्वमा गरुडा बजारमा पुतला दहन गरिएको हो । त्यसैगरी माओवादीका नन्दलाल यादवको नेतृत्व’मा शुकदेव चोक र राजपुर भेडियाही चो’कमा पनि पुतला दहन गरिएको छ ।****यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला*****

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *