हिमानी भन्दापनि यति धेरै सुन्दर छिन पारस र हिमानीकी छोरी पूर्णिका हेर्नुहोस् तस्बिरसहित

रोचक खबर

पारस र हिमानी साहकि छोरी हिमानी भन्दा पनि सुन्दर हेर्नुहोस फोटोफिचर : नेपालकि सुन्दर महिला को सुचिमा पर्ने एउटा नाम हो हिमानी साह।

सायद नचिन्ने कमै हुनुन्छ होला ! पुर्बराजकुमार पारस कि पत्नी हिमानी साह हुन् ! र पूर्णिका पुर्बराजकुमार र हिमानी साह कि छोरी हुन् ! हिमानी साह र पारस साह को कोखबाट १ छोरा र २ छोरी छन ति मध्यकी जेठी छोरी हुन् पूर्णिका जुन हिमानी साह भन्दा कम छैनिन।

उनि अहिले निक्कै जवान भैसकेकी छिन उनि उनकी आमा हिमानी साह भन्दा पनि आकर्षक भएकी छिन ! आमाप्रतिको सम्मान झल्काउँदै उनले लेखेकी छन् उनै सुन्दरी आमाकी सुन्दरी छोरीले आमाको मुख हेर्ने दिन आमा हिमानी शाहसँगका तस्बिर सार्वजनिक गर्दै संस्कृतको श्लोक लेखेकी छन् ।

नास्ति मातृसमा छाया, नास्ति मातृसमा गतिः। नास्ति मातृसमं त्राण, नास्ति मातृसमा प्रिया। “जननी जन्मभूमिश्च स्वर्गादपि गरियसी । कुपुत्रो जायते क्वचिदपि कुमाता न भवति ।” ‘माता गुरूतरा भूमेः।’ ‘मातृ देवो भवः।’साथमा उनले हिमानीकी आमा, पूर्वराजारानीको तस्बिर पनि राखेकी छन् ।

हिमानी शाहकी जेठी छोरी पूर्णिका आजभोली सामाजिक सञ्जालमा पनि सक्रिय हुन थालेकी छन् । उनले यदाकदा नेपालको राजनीतिलाई व्यंग्य गर्दै पनि स्ट्याटस लेख्ने गरेकी छन् । हजुरबा ज्ञानेन्द्रको तस्बिर राख्दै केही दिन अघि पूर्णिकाले लेखिन्,‘बेमौसमको गर्जिने बादल देखियो भने पानी पर्दैन, बर्षाको बादल नगर्जिए पनि पानी पर्छ ।

धेरै बोल्ने मानिसले काम गर्दैन तर एउटा राम्रो मानिस नबोली काम गर्छ ।’ हेरौ उनका केही तस्विरहरु, तस्विर स्रोत पूर्णीकाको फेसबुक अकाउण्ट हेर्नुहोस केहि फोटोहरु:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *