रबी लामीछानेले सार्वजनिक रुपमै मन्त्रीलाई झण्डा मात्रै ह’लाएर हिँड्ने भन्दै यसरी सातो लिए (भिडियो सहित)

भिडियो समाचार

तपाईंले के गर्नुभयो भन्दै रबीमाथी जं’गिएका मन्त्री रामवीर मानन्धरलाई रबीले मन्त्रीप्रती आ’क्रोशित हुँदै भने,”मैले १०३ ओटा सिलिन्डर ल्याएँ तपाईंले एउटा पनि सिलिन्डर ल्याउनुभयो ? एउटा सिलिन्डर ल्याएर दिनु छैन झण्डा हल्लाएर हिंड्ने” भन्दै मन्त्रीलाई थ’र्काएका छन ।

रबीले ठाडै आ’क्रोशका साथ भन्नुभयो,”मैले के गरेँ भन्नुभयो नि ? मैले १०३ ओटा सिलिन्डर ल्याएँ,तपाईंले के गर्नुभयो ? एउटा सिलिन्डर ल्याएर दिनुहोस् न। एउटा सिलिन्डर ल्याउन नसक्ने झण्डा ह’ल्लाएर हिँड्ने भन्दै सातो लिए। त्यसपछि रबीलाई फेस गर्न नसकी मन्त्री मानन्धर आफ्नो सुरक्षाकर्मीलाई जाउँ भन्दै तर्केर बाटो लागे।

रबीको यो आ’क्रोशलाई अहिले सामाजिक संजालमा विभिन्न व्यक्तित्वहरूले ‘स्याबास रबी जि’ भन्दै गर्वले खुसी र प्रशंसा पनि व्यक्त गरिरहेका छन्। देश म’हा’मा’रीमा परेर अस्पतालमा जाने गाडी समेत नपाएर कैयौं मान्छेहरूले ज्या’न गु’माइरहेको बेला मन्त्रीले गाडीमा झण्डा ह’लाएर हिँड्ने अनि उल्टै रबी लामीछाने जस्तो एक समाजसेवी व्यक्तित्वले अस्पताल बनाइरहँदा पनि नदेख्ने र उल्टै ‘तपाईंले के गर्नुभयो भनेर प्रश्न गर्दा रबी आ’क्रोशित हुनुलाई स्वभाविक रुपमा लिइएको छ।

त्यसैगरी विभिन्न व्यक्तित्वहरूले रबी लामीछानेको क’दमलाई सामाजिक रुपमा स्वागत समेत गरेका छन् ।कृपया यस विषयमा खिचिएको भिडियोलाई हेर्नुहोला।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *