बल्छी ध्रुबे र राजु मास्टरको नयाँ टेलिशृखला ‘जुठे’लाई औधी रुचाए दर्शकले, लगातार ट्रेण्डिगंमा

समाचार

राजु मास्टर र मरिचमान श्रेष्ठ बल्छी ध्रुबेको नयाँ टेलिशृखला ‘जुठे’को भाग ३ ट्रेण्डिगंको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । हिमालय टीभीबाट प््रसारणमा आएको शृखला ‘जुठे’ प्रशारण भएको केही दिनदेखि नै चर्चामा रहेको छ ।

पहिलो भागबाट नै दर्शकको साथ पाएको शृखलाले तेस्रो भागसम्मआउँदा उत्साहजनक साथ पाएको छ । सामाजिक बिषयवस्तुमा निर्माण गरिएको शृखलाले दलित मुक्ती आन्दोलनको बिषयमा उत्पीडनको बिषयलाई चित्रण गरेको छ ।

यो सामाजिक सिरियलमा हिमालय टीभीमा वुधबार बेलुकी ८ बजेबाट प्रशारण हुँदै आइरहेको छ । राजु पौडेल र मरिचमान श्रेष्ठको निर्देशनमा तयार भएको शृखलामामा रवि गिरी, विद्या कार्की, रामबाबु रेग्मी, मुकुन्द मैनाली, राजु पौडेल, मरिचमान श्रेष्ठ लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

राहुल राई र घनश्याम पोखरेलले छायांकन गर्ने सिरियलमा रविन भट्टको सम्पादन छ ।

राजु मास्टर र मरिचमान श्रेष्ठ बल्छी ध्रुबेको नयाँ टेलिशृखला ‘जुठे’को भाग ३ ट्रेण्डिगंको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ । हिमालय टीभीबाट प््रसारणमा आएको शृखला ‘जुठे’ प्रशारण भएको केही दिनदेखि नै चर्चामा रहेको छ ।

पहिलो भागबाट नै दर्शकको साथ पाएको शृखलाले तेस्रो भागसम्मआउँदा उत्साहजनक साथ पाएको छ । सामाजिक बिषयवस्तुमा निर्माण गरिएको शृखलाले दलित मुक्ती आन्दोलनको बिषयमा उत्पीडनको बिषयलाई चित्रण गरेको छ ।

यो सामाजिक सिरियलमा हिमालय टीभीमा वुधबार बेलुकी ८ बजेबाट प्रशारण हुँदै आइरहेको छ । राजु पौडेल र मरिचमान श्रेष्ठको निर्देशनमा तयार भएको शृखलामामा रवि गिरी, विद्या कार्की, रामबाबु रेग्मी, मुकुन्द मैनाली, राजु पौडेल, मरिचमान श्रेष्ठ लगायतका कलाकारको अभिनय छ ।

राहुल राई र घनश्याम पोखरेलले छायांकन गर्ने सिरियलमा रविन भट्टको सम्पादन छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *