लोकप्रिय नेता नेत्र विक्रम चन्द विप्लव सहित ७ चर्चीत नेता एमालेमा प्रवेश, ओलीद्धारा भव्य स्वागत..(हेर्नुहोस भिडियो)

राजनीतिक खबर

#BREAKINGNEWS: लोकप्रिय नेता नेत्र विक्रम चन्द विप्लव सहित ७ चर्चीत नेता एमालेमा प्रवेश, ओलीद्धारा भव्य स्वागत..(हेर्नुहोस भिडियो)

—पुरा पढ्नुहोस्— पछिल्लो समयमा निकै चर्चा कमाएका नेता हुन् नेत्र विक्रम चन्द उनी केही लामो समय देखि भूमिगत थिए तर ऐले प्रधानमन्त्रि को कसरतमा बिप्लब शान्ति को राजनिती मा आएको एक महिना नबित्दै उनी फेरि नेकपा एमालेमा जाने संकेत गरेका छन्****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

#BREAKINGNEWS: लोकप्रिय नेता नेत्र विक्रम चन्द विप्लव सहित ७ चर्चीत नेता एमालेमा प्रवेश, ओलीद्धारा भव्य स्वागत..(हेर्नुहोस भिडियो)

—पुरा पढ्नुहोस्— पछिल्लो समयमा निकै चर्चा कमाएका नेता हुन् नेत्र विक्रम चन्द उनी केही लामो समय देखि भूमिगत थिए तर ऐले प्रधानमन्त्रि को कसरतमा बिप्लब शान्ति को राजनिती मा आएको एक महिना नबित्दै उनी फेरि नेकपा एमालेमा जाने संकेत गरेका छन्****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *