अनलाइनवाट आइफोन अर्डर गरेका थिए तर घरमा आयो यस्तो वस्तु !

रोचक खबर

एजेन्सी । अनलाइन शपिंग गर्दा, मानिसहरू अक्सर बक्स भित्र नक्कली साबुन वा अन्य त्यस्तै चिज फेला परेको खबर त हामीले सुन्दै आएका छौं । यस पटक घटना ती भन्दा फरक छ। एक जना युवकले अनलाईवाट आइफोन अर्डर गरे । उनले अर्डर गरेको आइफोन घरमा आइपुग्यो ।

तर जब उनले त्यो आइफोनको आकार देखेर छक्क परे । त्यसको आकार युवकको जत्रै ठुलो र लामो थियो । मानिसकै जत्रो आकार वाहिरवाट देख्दा छक्क परेका युवकले जब अर्डर आएको सामानको प्याकेट खोले त्यसले थप झस्काइदियो । ति युवकलाई आइफोनको साटो आइफोन टेवल आएको थियो । जुन मानिस जत्रै थियो । तर यो पटक भने गल्ती ई(कमर्स वेबसाइटको थिएन । अर्डर गर्ने युवकको नै थियो ।

उसले आईफोन अनलाइनवाट मथायो । तर जब सामान घर आयो त्यसको प्याकिंग उसको लागि यति ठूलो थियो। तर गल्ती वेवसाइटको नभएर उनै युवकको थियो । अनलाईनमा किताव जत्रो देखिएको त्यो आइफोन वास्तवमा आइफोन टेवल थियो ।

यो घटना थाईल्याण्डमा भएको हो । अन्तराष्ट्रिय समाचारहरुका अनुसार आइफोनको मुल्य निकै कम देखेपछि एक किशोरले ई(कमर्स वेबसाइटमा आदेश दिएका थिए। त्यसमा भएको कम मुल्यले उनलाई यति आकर्षित गर्यो की उनले आइफोनबारे पुरै अध्ययन गरेनन् । तस्बिर हेरे अनि त्यसको मुल्य हेरेर अर्डर गरिदिए । हतारमा उनले आदेश दिए । उसले आफ्नो गल्ती महसुस गरे जब एक ठूलो आईफोन प्याकेट उनको घरमा आइपुग्यो।

पकेट ऊ जत्तिकै ठूलो थियो। यस प्याकेटमा आईफोन आकारको कफी टेवल रहेको थियो। आईफोन आकारको कफी टेबलको मूल्य आईफोनको भन्दा धेरै कम थियो। यसै कारणले किशोर झुक्किएका थिए । उनले अरु कुनै सूचना नहेरी तत्काल अर्डर गरेका थिए ।

आईफोन शेड भएको कफी टेबलको साथ केटाको फोटो अहिले सोशल मीडियामा धेरै भाइरल भइरहेको छ। केटा पनि आईफोनको आकारको कफी टेबल पाएकोमा धेरै खुसी छ। यो कफी टेबल एशियाई कप को एक प्रतिलिपि जस्तो देखिन्छ। यसको आकार एकदम ठूलो छ। मूल आईफोन जस्तै टच आईडी र फेक माइक पनि टेवलमा छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *