कमला ह्यारिसले मेरो डिजाइको लुगा लगाउनु नेपाल प्रति विश्वास बढ्नु हो : प्रबल गुरुङ

विचार समाचार

अमेरिकाको न्यूयोर्कमा बस्दै आएका ‘फेशन डिजाइनर’ प्रबल गुरुङ नेपालमा हुर्किएर विश्वमै प्रसिद्धी कमाउने सीमित व्यक्तिमा पर्छन्। ४१ वर्षको उमेरमा उनले फेशन डिजाइनिङ को क्षेत्रमा पाएको सफलता लोभलाग्दो छ।

उनले तयार पारेको पहरिनमा पूर्व अमेरिकी प्रथम महिलादेखि ब्रिटेनकी राजकुमारी र हलिवुड र बलिवुडका अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा चर्चित कैयौँ महिलाहरु सजिएका छन्। सामाजिक सञ्जाल ट्वीटर, इन्स्टाग्राम र फेसबुकमा उनका लाखौँ प्रशसंक छन्।

अमेरिकाको न्यूयोर्कमा बस्दै आएका ‘फेशन डिजाइनर’ प्रबल गुरुङ नेपालमा हुर्किएर विश्वमै प्रसिद्धी कमाउने सीमित व्यक्तिमा पर्छन्। ४१ वर्षको उमेरमा उनले फेशन डिजाइनिङ को क्षेत्रमा पाएको सफलता लोभलाग्दो छ।

उनले तयार पारेको पहरिनमा पूर्व अमेरिकी प्रथम महिलादेखि ब्रिटेनकी राजकुमारी र हलिवुड र बलिवुडका अन्तर्राष्ट्रिय रुपमा चर्चित कैयौँ महिलाहरु सजिएका छन्। सामाजिक सञ्जाल ट्वीटर, इन्स्टाग्राम र फेसबुकमा उनका लाखौँ प्रशसंक छन्।

कमलाले आफ्नो डिजाइनको लुगा लगाएर नेपाल प्रति विश्वास जगाएको उनले बताएका छन् । उनले लेखेका छन्, , ‘यो नेपालका लागि हो, कमला ह्यारिसले मेरो सामानहरू लगाएकोले यसले मेरो विश्वासको पुष्टि गर्छ, उहाँ जस्तो विश्वव्यापी विचार भएको मान्छेले मलाई रोज्नु सम्पुर्ण नेपालीको लागि गर्वको कुरा हो।’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *