लकडाउनले समस्या परेको भन्दै श्रीमतिले श्रीमान् लाई नै बेच्न विज्ञापन गरेपछि

रोचक खबर

काठमाण्डौं । कोरोना कहिले सकिने हो कसैलाई थाहा छैन । यसले मानिसमा पार्ने बहु पक्षिय समस्याका बारेमा अध्ययन पनि हुने गरेका छन् । सुरुमा त कोभिड १९ को महामारी गर्मी सुरु भएसँगै हराउला भन्ने हल्ला थियो । तर दिन, साता हुँदै महिना बितिसक्दा र जाडो महिना आउन लाग्दा पनि यो झन झन बढिरहेको छ ।

सन्सार भर न्यू नर्मल भन्दै सरकारहरु लकडाउन खोल्दै छन् । मानिसहरुको कोरोनाले निम्ताएको कु ण्ठा पनि बढिरहेको छ । आम मानिसहरु भने लकडाउनको दिक्दारीबाट ‘रिफ्रेस’ हुन अनेक उपाय खोजिरहेका छन् ।

खासगरी अमेरिकाका विभिन्न सहरका मानिस पछिल्लो समय लकडाउनको दिक्दारीबाट मुक्त हुन अनेक किसिमका होडिङ बोर्ड तथा ब्यानर टाँग्न थालेका छन् । ‘टिकटक’, ‘भिडिओ कल’ जस्ता कुराले मात्रै नपुगेपछि घरको बार्दलीमा रोचक र ठट्यौला पेन्टिङ तथा ठूला ब्यानर टाँगेर रमाइलो गरिरहेका छन् ।

अमेरीकामा भने एक महिलाले आफ्नै श्रीमान्लाई बिक्रीमा राखेकी छिन् । उनले लकडाउन अवधिमा श्रीमान्लाई झेल्न गाह्रो भएको भन्दै बिक्रीमा राखेकी हुन् । उनको यो काम अहिले सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको छ ।

यी र त्यस्ता ब्यानर हालै सामाजिक सञ्जालमा भाइरल समेत बनेका छन् । ‘अनइन्स्टल २०२० इट्स गट अ भाइरस’, ‘माइ हजबेन्ड फर सेल’ यी दुई ब्यानर सामाजिक सञ्जालमा धेरै भाइरल बनेका हुन् ।

यस्ता अन्य व्यानर पनि रमाइलो पारामा घरमा टाँगिएका हुन् । यी ठट्यौला सन्देशसहितका ब्यानर पहिलो पटक कसले र कहिले टाँगेको थियो भन्ने बारे विस्तृतमा खुलेको छैन । यद्यपि, यी ब्यानर ‘माइन्ड फ्रेस’ गर्न घरबाहिर बरन्डामा टाँगिएको बताइएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *