आफ्नो छाता आफै ओड्ने राष्ट्रपति भण्डारीलाई सलाम

समाचार

काठमाडौ । हामी सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरु अर्काको राम्रो देख्छौ आफ्नो चै नराम्रो खोजी, खोजी लेख्छौँ । बेलायतका प्रधानमन्त्री फूटपाथमा भेटिए भनेर हेडलाईन न्यूज बन्छन् ।

नेदरल्याण्डका प्रधानमन्त्री साइकलमा कार्यालय जान्छन् भनेर भन्छौ । अमेरीकी राष्ट्रपतिले आफै छाता ओढे भनेर मात्रै प्रचार नगरौ हाम्रो राष्ट्रपतिलाई पनि हेरौ ।केही समय अघि छाता ओढाएको खबर र पोष्ट निक्कै थिए । त्यसरी नै यो तस्विरलाई पोष्ट गरौँ न ।

हाम्रो राष्ट्र प्रमुखपनि आफ्नो काम आफै गर्नुहुन्छ ।सकारात्मक सोचको विकास गरौ । सकारात्मक सोचको सन्देश र उर्जा सदैव बाँडौँ । यो सामाग्री एक अर्कामा साझा गरौँ ।यो तस्बिर राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारी काठमाडौंको चन्द्रागिरीमा मा जादा क्लिक गरिएको हो ।

राष्ट्रपति भण्डारीलाई सोमबार माइक्रो चढाएर चन्द्रागिरी पुगेकी थिइन् ।परिवारका सदस्यहरु सहित सोमबार दिउँसो चन्द्रागिरि हिल्स रिसोर्ट गएकी उनी राति उतै बसेकी थिइन् ।उले भालेश्वर मन्दिरमा पूजा समेत गरेकी थिइन् ।शितल निवास स्रोतका अनुसार सोमबार राति राष्ट्रपति भण्डारीले टिपकल नेपाली खाना खाएकी थिइन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *