श्रीमानले नै राखे रोजिनाको श’व’लाई श’व गृ’ह’मा, छानबिन पछि मात्रै का’ज’कि’रिया(भिडियो हेर्नुहोस्)

समाचार

आफ्नी छोरी चेली कोठा भित्र म`रेको हैन बरु उल्टो मा`रिएको चही हो भन्दै माइतिपक्ष रु’दै आएका थिए।मृ`त्यु भएको निकै समय भैसक्दा पनि ढोका झ्याल बन्द गरेर बसेको हुनाले यो घ`टनाले अर्को मो’ड लिएको हो।श्रीमान सङ्ग मनमुटाब भएको कुरा मुख्य कारण देखिन्छ भनेर धेरैले अनुमान गरेको पाइएको छ।यद्यपि अहिले त्यीनै श्रीमानले नै छोरीको ला’स’लाई बो’के’र श’ब गृहमा लगेर राखेका छन्।

रोजिनाका बुबाको अनुसार सिलिङ मा झु’ण्डि’एर ल’डे’कै हो भने पनि किन सि’लि’ङ कै मुनि ला’स नभएर अलिक पर बेडको नजिक दुईटा सिरानीको बीचमा गयो त भन्ने जस्ता शं’का गर्ने प्रशस्त ठाउँ भएको पनि मृ’त’क रोजिनाको बुबाले बताउनुभएको छ।यदि स’त्य’त’थ्य छा’न’बि’न हुन सकेन र चि’त्तबु’झ्दो न्या’य नआएको खण्डमा आ’न्दो’लन जा’री राख्ने समेत उहाँले मिडियालाई बताउनुभएको छ।

यो घ`टना हुनु भन्दा अगाडि यिनिले घरमा कल गरेको थियो रे।केही मनमुटाब भएको कुरा खुलाएकी थिइन रे।सनोतिनो झ`गदा त भैहल्छ नि भनेर साधारण अवस्थामा व्यवहार गरेर बसेछन माइती पक्ष।तर एक्कासी भोलिपल्ट यो खवर सुन्दा झस्किएका छन।

माइती पक्ष अहिले रिसाएर बसिरहेको छ।यो अवस्था देखेर कुन चाहिँ माइतिले मन थामेर बस्न सक्छ र?सबै जना किन घर भित्रै रहेको भनेर प्रश्न सोध्दा मौन थिए परिवारका सदस्यहरु।खास कुरा बाहिर आएको नै छैन।यो एक ष`ड्यन्त्र हुनसक्ने कुरा माइतिले आ’रो\प लगाएका छन।

पुलिस प्रसासनले घटना स्थलमा पुग्दा निकै स`ङ्का ष्पद अवस्था देखेको कारण परिवारको सुरक्षाको लागि गाडिमा लगिएको कुरा बताउछन। अहिले शबको पो`स्टम्या’ट्याम पनि हुन सकेको छैन।घर बाहिरबाट कसैले घात गरेको आशङ्का समेत गरिएको छ।बाकी हेर्नुहोस भिडियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *