युवतीको खातामा एकै पटक १६ करोड आएपछि

समाचार

काठमाडौं । मान्नुहोस् तपाइँको बैंक खातामा दुई हजार रुपैयाँ पनि छैन तर अचानक तपाइँलाई थाहा हुन्छ कि तपाँईको खातामा १६ करोड भन्दा धेरै रुपैयाँ जम्मा भएको खबर आउँछ ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

👇👇👇👇
****

खातामा दुई हजार पनि नभएको तपाँईको खातामा अचानक १६ करोड भन्दा धेरै रकम आयो भने सोच्नुहोस् तपाइँको अवस्था कस्तो होला ? यदि तपाईंले चिठ्ठा मार्फत त्यो पैसा पाउनुभएको छ भने तपाईं खुसी हुन सक्नुहुन्छ र यसको खर्चको बारेमा सोच्न सक्नुहुन्छ । तर यदि त्यो पैसा बिना कुनै कारण आयो भने धेरैलाई डर लाग्न सक्छ ।

यस्तै घटना उत्तर प्रदेशको बलियामा पनि भयो जहाँ एक युवतीको खातामा १६ करोड भन्दा धेरै रुपैयाँ आयो । बलियाको रुकुनपुर गाउँमा बस्ने १६ वर्षीया सरोजलाई जब यो कुरा थाहा भयो, उनी प्रहरी चौकीमा पुग्नुपर्यो । वास्तवमा सरोजले सन् २०१८ मा इलाहाबाद बैंकको बाँसडिह शाखामा खाता खोलेकी थिइन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

👇👇👇👇
****

एक दिन जब उनी बैंकमा पुगेर उनको खाताको बारेमा जानकारी लिइन्, तब उनले थाहा पाइन् कि उनको खातामा हजारौं होइन बल्कि करोडौं रुपैयाँ जम्मा भएको थियो । बैंकमा यति ठूलो रकम देखेपछि बैंकले त्यस खाताबाट केही समयका लागि कारोबार नै बन्द गर्नुपर्यो ।

आफ्नी आमासँग बैंक पुगेकी उनले प्रहरी चौकीमा गुनासो दर्ता गरिसकेपछि प्रहरीले बैंकको सहयोगमा अनुसन्धान गरिरहेको छ । प्रहरीले यसलाई साइबर धोखाबाजीको घटनाका रूपमा अनुसन्धान गरिरहेको छ । रुकुनपुर गाउँ निवासी सरोजले सन् २०१८ मा नै बैंक खाता खोलेकी थिइन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *