डिसेम्बरमा विवाह गर्दै थिए सिद्धार्थ र शहनाज, विवाहका लागि होटल बुक गरेका थिए

अन्तरास्ट्रिय

बिहीबार दि’वंगत बलिउड अभिनेता सिद्धार्थ शुक्लाको शुक्रबार अन्तिम सं’स्कार गरिएको छ । ४० वर्षे अभिनेताको हृ’दयघा’तका कारण घरमा नै नि’धन भएको थियो ।उनको नि’धनपछि बलिउडमात्र होइन, उनका फ्यान पनि शो’कमा छन् ।

सिद्धार्थ लामो समयदेखि श’हनाज गिलको प्रेममा थिए । शहनाज सिद्धार्थको घरमा बस्दै आएकी थिइन् ।टेलिभिजन शो ‘बिग बोस’का प्रतिनिधि अबु मलिकले उनीहरु आफ्नो प्रेमलाई विवाहमा परिणत गर्ने तयारीमा रहेको खुलाए । उनका अनुसार सिद्धार्थले यसै वर्षको डिसेम्बरमा श’हनाजसँग विवाह गर्ने योजना बनाएका थिए ।

उनीहरुको विवाहका लागि दुवैतर्फका परिवारले तयारी सुरु गरिसकेका थिए । उनीहरुले मुम्बईको होटलमा कोठा बुक गर्नेदेखि लिएर विवाहका लागि चाहिने बे’ङक्विट तथा अन्य सामाग्री बुक गर्न लागेका थिए । सिद्धार्थ र शहनाज आफ्नो विवाहको कार्यक्रमलाई तीन दिनमा पुरा गर्ने योजनामा थिए ।

यो पनि पढ्नुहोस –बिहिबार बलिउड कलाकार तथा ‘बीग बोस १३’का विजेता सिद्धार्थ शुक्लाको नि’धन भयो । उनको निधनले उनको परिवार, आफन्त, साथीभाई तथा फ्यानहरुलाई स्त’ब्ध बनाइदिएको छ ।

सिद्धार्थको नि’धनपछि उनकी प्रेमिका शहनाज गिलको अवस्था पनि वि’ग्रिएको भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् । सिद्धार्थ र शहनाजको जोडी दर्शकमाझ ‘सि’डनाज’ उपनामले परिचित थियो ।‘बीग बोस १३’बाट उनीहरुको के’मेष्ट्री बलियो बनेको थियो ।

यो शोबाट बाहिरिएपछि सिद्धार्थ र शहनाजले एक अर्कालाई डे’ट गरिरहेको भारतीय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् ।सिद्धार्थको नि’धनको खबरसँग शहनाजको स्वास्थ्य अवस्था वि’ग्रिएको मिडियाले जनाएका छन् । शहनाजले आफ्नो छायांकनको सम्पूर्ण से’ड्यूल स्थगित गरेकी छिन् ।

उनले, आफ्ना पितासँग आफ्नो अवस्था ठिक नभएको जानकारी दिएकी थिइन् ।एक अनलाइन न्यूज पोर्टलसँग कुरा गर्दै शहनाजका पिता सन्तोष सिंहले शहनाजको अवस्था ठिक नभएको प्रतिक्रिया दिएका छन् । उनले भनेका छन्–‘म अहिले नै कुनै कुरा गर्ने अवस्थामा छैन ।

जे भयो यसमा हामीलाई कुनै पनि विश्वास छैन । मैले शहनाजसँग कुरा गरेको थिएँ । उनी ठिक छैनन् । मेरो छोरा शहबाज शहनाजसँगै रहन मुम्बई प्रस्थान गरिसकेका छन् ।’अहिले उनी आफ्नो प्रेमीलाई अन्तिम बि’दाई गर्न आइपुगेकी छिन् उनको अवस्था देखेर धेरैको आँखा रसाएका छन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *