१५० वर्ष पुरानो घर भत्काउँदा भेटियो थोत्रो भाँडो, भाँडो`भित्रको चीजले पार्यो चकित

समाचार

इटलीमा एउटा १५० वर्ष पुरानो थिएटरको भवन भत्का`उँदा निकै आश्चर्य`जनक कुरा फेला परेको छ । यहाँको को`मो शहरमा १५० वर्ष पुरानो क्रेसोनी थिएटर भत्का`इँदै थियो । गत बुधबा`र भत्काउने टिमका सदस्यहरु त्यतिबे`ला चकि`त परे जब उनीहरुले भज`नको अवशे षमा एउटा वर्षौं पु`रानो भाँडो देखे ।भाँडो हेर्दा उ`नीहरु अझै दंग परे जब त्यो भाँ|

डोभित्र ५ औं शताब्दीका सुनका सिक्का भेटिए ।यो ठाउँलाई अब खजा नाले भरपुर मानिएको छ । यी सिक्का भेटिएपछि यहाँको प्रशा`सनले अब निर्मा`णको काम रोकेर खजाना खो`ज्नको लागि उत्ख नन गर्ने भएको छ ।

यहाँ कडा सु रक्षा व्यवस्था बना`इएको छ ।यस`को मूल्य अतुल नीय छ र यो निकै ब हुमूल्य खोज हो । यो थिएटर १८७० मा सुरु भएको थियो र १९९७ मा बन्द भए|को थियो । बन्द हुने बेला यो फिल्म`हल बनि`सकेको थियो । ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

इटलीमा एउटा १५० वर्ष पुरानो थिएटरको भवन भत्का`उँदा निकै आश्चर्य`जनक कुरा फेला परेको छ । यहाँको को`मो शहरमा १५० वर्ष पुरानो क्रेसोनी थिएटर भत्का`इँदै थियो । गत बुधबा`र भत्काउने टिमका सदस्यहरु त्यतिबे`ला चकि`त परे जब उनीहरुले भज`नको अवशे षमा एउटा वर्षौं पु`रानो भाँडो देखे ।भाँडो हेर्दा उ`नीहरु अझै दंग परे जब त्यो भाँ|

डोभित्र ५ औं शताब्दीका सुनका सिक्का भेटिए ।यो ठाउँलाई अब खजा नाले भरपुर मानिएको छ । यी सिक्का भेटिएपछि यहाँको प्रशा`सनले अब निर्मा`णको काम रोकेर खजाना खो`ज्नको लागि उत्ख नन गर्ने भएको छ ।

यहाँ कडा सु रक्षा व्यवस्था बना`इएको छ ।यस`को मूल्य अतुल नीय छ र यो निकै ब हुमूल्य खोज हो । यो थिएटर १८७० मा सुरु भएको थियो र १९९७ मा बन्द भए|को थियो । बन्द हुने बेला यो फिल्म`हल बनि`सकेको थियो । ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *